centrode کرمان شهردار اندازی شهرداری

centrode: کرمان شهردار اندازی شهرداری پارک بانوان کلنگ زنی کرمان آفتاب

گت بلاگز اجتماعی دستور فیلتر و مسدود سازی سایت کارانه صادر شد

معاون قضایی دادستانی کل کشور در امور اینترنت گفت:دستور فیلتر و مسدود سازی سایت کارانه اعلام شد.

دستور فیلتر و مسدود سازی سایت کارانه صادر شد

به گزارش گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛قاضی خرم آبادی معاون امور فضای مجازی، راجع به فیلتر سایت کارانه مربوط به اقای قالیباف اظهار داشت:ستاد انتخاباتی اقای روحانی در نامه ای در تاریخ 15 /2/ 96 به طور کتبی از فعالیت سایت کارانه شکایت کرده و تقاضای برخورد سریع نهاد های امنیتی و کمیسیون بررسی تبلیغات ریاست جمهوری با این سایت را داشته است .
قاضی خرم آبادی ادامه داد:این درخواست جهت اقدام مورد نیاز به دادستانی کل کشور ارسال شده است و در جلسه بر خط، کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مورد بررسی قرار گرفت.

عبارات مهم : اینترنت

معاون قضایی دادستان کل کشور در امور اینترنت بیان کرد:بر اساس تصمیم اکثریت اعضای حاضر در جلسه بر خط، دستور فیلتر ومسدود سازی این سایت صادر شده است است.
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در ادامه افزود:نمایندگان وزارت ارشاد و وزارت اطلاعات از طرف دولت در این رای گیری شرکت کرده و به فیلتر این سایت رای مثبت داده اند.
قاضی خرم ابادی گفت: وزیر کشور هم در اظهاراتی که در اینترنت انتشار یافته است رسما مخالفت خود را با فیلتر این سایت اعلام کرده است .
وی گفت: تصمیم کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه جهت اجرا به وزارت ارتباطات ارسال شده است است و مسئولان آن وزارت منزل از جزییات رای اعضای کارگروه و نظر ان ها مطلع هستند.
معاون امور اینترنت دادستانی کل کشور تاکید کرد :اظهارات وزیر ارتباطات که اعلام نموده است این سایت به دستور قضایی فیلتر شده است و دولت در فیلتر ان نقشی نداشته است خلاف واقع و کذب محض است و قطعا اگر دو عضو دولت با فیلتر این سایت مخالفت می کردند،این سایت فیلتر نمی شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اینترنت | وزارت اطلاعات | سایت کارانه | وزیر کشور | تعیین مصادیق محتوای مجرمانه | مسدود سازی | فضای مجازی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog