centrode کرمان شهردار اندازی شهرداری

centrode: کرمان شهردار اندازی شهرداری پارک بانوان کلنگ زنی کرمان آفتاب

گت بلاگز استان ها قالیباف با انصراف خود کاری کارستان کرد ، هیچ فردی قالیباف را جهت انصراف مجبور نکرد

نایب‌رئیس سابق مجلس شورای اسلامی گفت: : هیچ فردی قالیباف را جهت انصراف مجبور نکرد بلکه خود این مدیر جهادی و انقلابی به این نتیجه رسید که حضور پیدا نکردن در

قالیباف با انصراف خود کاری کارستان کرد ، هیچ فردی قالیباف را جهت انصراف مجبور نکرد

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از شهمیزراد، محمدرضا باهنر دقایقی پیش در جمع مردم شهمیرزاد در مسجد دروازه این شهر اظهار داشت: امروز اتفاق مهم و بسیار بزرگی افتاد که می تواند نقطه قوتی جهت جریان انقلابی باشد.
وی با بیان اینکه قالیباف مدیری جهادی و نیرویی نیرومند است که خود را سرباز انقلاب و ولایت می داند افزود: قالیباف با انصراف خود در انتخابات ریاست جمهوری جهت انسجام نیروهای انقلاب کار جهادی دیگری را بر پرونده مدیریت جهادی خود افزود.

عبارات مهم : انصراف

نایب مدیر سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر سه نامزد اصولگرا و انقلابی ریاست جمهوری (رئیسی، قالیباف، میرسلیم) در جهت اهداف انقلابی خود هماهنگ بوده و در این راستان گام برمی دارند اضافه کرد: هیچ فردی قالیباف را جهت انصراف مجبور نکرد بلکه خود این مدیر جهادی و انقلابی به این نتیجه رسید که حضور پیدا نکردن در روز رأی گیری به انسجام نیروهای انقلابی منجر شده است و موفقیت جبهه مردمی را به همراه دارد.
باهنر انصراف محمدباقر قالیباف به نفع حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی را کاری «کارستان» توصیف کرد و گفت: امروز شاهد بودیم که حجت الاسلام والمسلمین رئیسی از این اقدام قالیباف تقدیر کرد.
وی رئیسی را شخصیتی دلسوز، پاک دست و مورد اعتماد جهت نظام دانشت و با اشاره به تجربه مدیریتی و برنامه ریزی ده تا پانزده ساله قالیباف جهت مدیریت کشور تصریح کرد: رئیسی قطعاً در صورت پیروزی از قالیباف در مدیریت کشور استفاده می کند و نباید هواداران و یاران قالیباف حس کنند چیزی را ازدست داده اند چراکه قالیباف سرمایه ای تمام نشدنی جهت نظام است.
نایب مدیر سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رقبای کاندیداهای جبهه مردمی گمان حضور هر دو کاندیدای این جبهه تا روز رأی گیری بوده و فکر نمی کردند یکی از آنان دست به این کار بزرگ بزند تصریح کرد: با انصراف قالیباف در اردوگاه رقیب زلزله به پا شد و این اقدام در نیروهای انقلاب و هواداران این دو کاندیدا هم افزایی ایجاد می کند.
باهنر با تأکید بر اینکه دولت بسیاری از کارها موردنیاز جهت توسعه کشور را انجام نداده است و این مهم به علت آن بود که اراده ای جهت انجام کارهای بزرگ نداشته یا نتوانست گام های بزرگ جهت توسعه کشور بردارد تصریح کرد: بر این اساس ملت کشور عزیزمان ایران به عوض کردن اساسی در قوه مجریه دارد و امیدواریم این عوض کردن در روز جمعه این هفته با آرای مردم به حجت الاسلام والمسلمین رئیسی رقم بخورد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انصراف | انقلاب | انقلابی | قالیباف | محمدباقر قالیباف | باهنر در شهمیرزاد | انصراف قالیباف | انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog