centrode کرمان شهردار اندازی شهرداری

centrode: کرمان شهردار اندازی شهرداری پارک بانوان کلنگ زنی کرمان آفتاب

گت بلاگز کرمان کلنگ زنی سومین پارک بانوان در کرمان

شهردار کرمان گفت: بوستان آفتاب، سومین بوستان ویژه‌ بانوان است که در شهر کرمان راه‌اندازی خواهد شد.

کلنگ زنی سومین پارک بانوان در کرمان

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از کرمان، علی بابایی گفت: ایجاد چهار بوستان بانوان در چهار منطقه شهر کرمان در دستور کار شورای شهر کرمان قرار گرفت.

وی افزود: پیش از این بوستان عفاف به وسعت حدود دو هکتار در منطقه دو شهر کرمان راه اندازی شد و بعد از آن بوستان چهار هکتاری ریحانه در منطقه سه ایجاد شد.

وی افزود: طبق وعده ای که داده بودیم، قرار بود یک بوستان بانوان نیز در منطقه سه شهری راه اندازی کنیم که ساخت این بوستان امروز شروع می شود.

عبارات مهم : کرمان

شهردار کرمان ادامه داد: همچنین بوستان چهارم بانوان هم در منطقه یک شهر کرمان در پارک دانشجو راه اندازی خواهد شد.

بابایی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم در نخستین وقت شاهد افتتاح بوستان آفتاب باشیم، گفت: براساس مصوبات شورای اسلامی شهر کرمان، در سال گذشته ۲۳ بوستان در دستور کار داشتیم که ۹۰ درصد آن ها از جمله بوستان پدر، بوستان محیط زیست و اکوپارک افتتاح شدند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که مد نظر شهرداری قرار داشت، توزیع متناسب فضای سبز در چهار منطقه ی شهر بود که در منطقه سه شهر علاوه بر این که پارک ایثار در آخرهای سال ۹۴ و پارک هزار در نوروز امسال به بهره برداری رسید، شش پارک دیگر هم ساخته شده است و یا در دست ساخت هست.

شهردار کرمان ادامه داد: از آن جمله بوستان نهج البلاغه به وسعت شش هکتار است که با حضور آیت الله جعفری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در روز ۱۳ رجب کلنگ زنی شد.

بابایی بیان کرد: مجموعه دیگر پارک طلاب در خیابان بهزاد است که کار ساخت آن شروع شده است است.

شهردار کرمان اظهار امیدواری کرد بوستان آفتاب در مقطع زمانی کوتاهی به بهره برداری برسد.

بابایی افزود: سالن های ورزشی سرپوشیده و زمین های ورزشی روباز، پیست دوچرخه سواری و موارد دیگری که مورد نیاز بانوان هست، در این بوستان ایجاد خواهد شد.
انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: کرمان | شهردار | اندازی | شهرداری | پارک بانوان | کلنگ زنی | کرمان | آفتاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog